Yazılar

2022 için en iyi dizüstü bilgisayar: İşte önerdiğimiz 15 dizüstü bilgisayar

Önümüzdeki yıl organize olmak istiyorsanız, yeni bir dizüstü bilgisayar sıraya girebilir. Ne de olsa dizüstü bilgisayarlarımızı hayatımızı yönetmek için kullanıyoruz – iş, okul, ihtiyaçlarımızı sipariş etmek, faturaları ödemek, takvimlerimiz. Ve birçok dizüstü bilgisayar benzer göründüğünden, ihtiyaçlarınıza en uygun dizüstü bilgisayarı bulmak için modeller arasındaki farkı anlamak için bilgisayar teknik özelliklerine ve ayrıntılarına dalmanız gerekecek. Hangi markayı satın alacağınız konusunda kararsızsanız, yani sıkı bir Dell, Apple, Lenovo veya Microsoft Surface hayranı değilseniz, seçenekleriniz neredeyse sınırsızdır.

CNET’te bilgisayar uzmanlarımız, performanstan fiyata ve pil ömrüne kadar her şeyi kapsayan dizüstü bilgisayarları test etmek ve incelemek için onlarca yıl harcadı. Bu elle hazırlanmış liste, Windows, MacOS ve Chrome’da çalışanlar da dahil olmak üzere çeşitli boyut, stil ve maliyetlerdeki en iyi dizüstü bilgisayarları kapsar. (Microsoft , Windows 11 işletim sisteminin tam sürümünü yayınladı ve bu listedeki tüm dizüstü bilgisayarlar yeni işletim sistemini tam olarak desteklemelidir.) Belirli bir kategori haber tekonloji için daha fazla seçenek istiyorsanız, en iyi oyun dizüstü bilgisayarları , en iyi 15 inç dizüstü bilgisayarlar , en iyi ikisi bir arada bilgisayarlar ve en iyi Chromebook’ların yanı sıra kolej için en iyi dizüstü bilgisayarlar da dahil olmak üzere bakabileceğiniz özel listelerimiz de var. öğrenciler , yaratıcılar için en iyi dizüstü bilgisayar ve en iyi MacBook Pro alternatifleri.

Ve yeni bir dizüstü bilgisayar fiyatında mümkün olduğunca düşük kalmanız gerekiyorsa, en iyi bütçeli dizüstü bilgisayarlar ve en iyi bütçeli oyun dizüstü bilgisayarları için seçimlerimize göz atın . Bu liste, test ettiğimiz ve incelediğimiz yeni modellerle periyodik olarak güncellenmektedir. Nelerin mevcut olduğuna dair bir fikir edinmeye başlamak için harika bir yer. Belirli bir dizüstü bilgisayar türünün mi yoksa ikisi bir arada aygıtın mı sizin için uygun olduğu konusunda tavsiyeye ihtiyacınız varsa , listenin altındaki dizüstü bilgisayar SSS bölümüne atlayın .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu